تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 دی 1400 - 10:49
193 بازدید
کد خبر : 185675

سردار سلیمانی موجب انرژی مضاعف در میان نیروها بود

سردار سلیمانی موجب انرژی مضاعف در میان نیروها بود

یک کارشناس مسائل منطقه تواضع، دوستی و برادری را از ویژگی های سردار سلیمانی عنوان کرد و گفت: ایشان همواره در خط مقدم جبهه جنگ حضور داشتند و موجب انرژی مضاعف در میان نیروها بودند. عماد آبشناس در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص خصوصیات و شخصیت سردار سلیمانی که همواره موجب محبوبیت وی در میان

سردار سلیمانی موجب انرژی مضاعف در میان نیروها بود

یک کارشناس مسائل منطقه تواضع، دوستی و برادری را از ویژگی های سردار سلیمانی عنوان کرد و گفت: ایشان همواره در خط مقدم جبهه جنگ حضور داشتند و موجب انرژی مضاعف در میان نیروها بودند.

عماد آبشناس در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص خصوصیات و شخصیت سردار سلیمانی که همواره موجب محبوبیت وی در میان اقشار مختلف بود، گفت: یکی از ویژگی های ایشان این بود که با نیروهای تحت فرماندهی خودشان به عنوان دوست و برادر کار می کردند. وقتی در میان هم رزمان خود قرار داشتند همگی حاضر بودند برای وی جان دهند و علاقه ای که به وجود آمده بود یک مسئله فوق العاده استثنایی بود.

وی تصریح کرد: به خاطر دارم زمانی که به عنوان سرباز در مناطق شرقی ایران خدمت می کردم اشرار به یکی از پاسگاه ها حمله کرده بودند و زمانی که در حال مبارزه بودیم یکی از افراد به ما گفتند که این شخص قاسم سلیمانی خود فرمانده است که اکنون همراه شما در حال مبارزه با اشرار می باشد. همین مسئله باعث شد تا سربازان هم انرژی مضاعفی برای مبارزه پیدا کردند.

این کارشناس مسائل منطقه خاطر نشان کرد: کمتر پیش می آید که مشاهده کنیم که در خارج از ایران یا سایر جبهه ها فرمانده در کنار سرباز در حال جنگیدن و یا مبارزه باشد، سردار سلیمانی تا اندازه ای متواضع بودند که با تمام افراد علیرغم اینکه دارای رتبه و جایگاه بالایی بودند با تواضع برخورد می کردند. اگر کسی ایشان را نمی شناخت حتما تصور می کرد که یک فرد معمولی است.

آبشناس تصریح کرد: همین ویژگی موجب شده بود تا در سوریه، لبنان، عراق و فلسطین همه با این خصوصیت سردار سلیمانی مواجه شده و آشنایی داشتند و عاشقانه در کنار ایشان قرار می گرفتند.

وی همچنین بیان کرد: بعدها با فرماندهان جبهه مقاومت که صحبت می کردیم می گفتند آرزویمان این است که در کنار ایشان شهید شویم. حتی در خط مقدم جبهه جنگ علیه داعش هیچ وقت در پشت جبهه قرار نداشتند و همه نیروها همواره ایشان را در خط مقدم مبارزه می دیدند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.